Pečené speciality

140kč za 1kg

169,00 Kč

Pečené kuře

Cena je uvedena za kg v syrovém stavu. Kuřata je nutno objednat alespoň 3 dny předem a tel.domluvě.

169,00 Kč

Pečené koleno

Cena je uvedena za kg v syrovém stavu. Kolena je třeba objednat alespoň 3 dny předem a tel.domluvě.

199,00 Kč

Pečená kýta, sele

Pečené kýty, krůty, kolena a selata je zpravidla nutno objednat alespoň 5 dní předem z důvodu naložení do láku. Výrobky jsou připravovány v moderním konvektomatu českého výrobce Retigo. Ceny jsou uvedeny za kg masa v syrovém stavu. Všechny výrobky s pečených specialit je nutno objednat po tel. domluvě.

219,00 Kč

Pečená krůta

Pečenou krůtu je zpravidla nutno objednat alespoň 5 dní předem z důvodu naložení do láku. Výrobky jsou připravovány v moderním konvektomatu českého výrobce Retigo. Ceny jsou uvedeny za kg masa v syrovém stavu. Všechny výrobky s pečených specialit je nutno objednat po tel. domluvě.

279,00 kč

Pečená krkovice bez kosti

Cena je uvedena za 1kg v syrovém stavu. Krkovičku je nutno objednat alespoň 4 dny předem a po tel. domluvě

279,00 Kč

Korýtko plné masa

Jedná se o řezbářský výrobek naplněný sedmi druhy pečených a grilovaných masitých výrobků-pečené koleno, krůtí horní stehno na česneku, grilovaná krkovice, pečené křidélka, grilovaná vepřová žebírka, pečené kuřecí špalíky, kuřecí steak. Cena je uvedena za 1kg v syrovém stavu. Produkt je třeba objednat po tel. domluvě.

249,00 Kč

Grilovaná kýta, Novinka!!

Máte malou návštěvu a je pro vás celá vepřová kýta příliš velká? Upečeme vám spodní šál s kůží a bez kosti. Váha výrobku se pohybuje kolem 3kg.

199.00 Kč

Grilovaná vepřová žebírka

Žebírka jsou naložená v pikantní marinádě s medem a chili a grilovaná ve vlastní šťávě. Cena je uvedena za 1kg v syrovém stavu.

279,00 Kč

NOVINKA!! Zabijačkové korýtko

Připravili jsme pro vás nové zabijačkové korýtko, které obsahuje- pečené koleno, krkovičku, naši domácí sekanou, lalok neboli "podgarlinu", grilovaná žebírka, jelítka. Korýtko je třeba objednat nejpozději do středy před víkendem. U zabijačkového korýtka je minimální váha 5kg. Dobrou chuť!!

189,00 Kč

Pečená kachna

Cena je uvedena za 1kg masa v syrovém stavu. Pečenou kachnu si je nutno objednat alespoň 3 dny předem a to s důvodu naložení kořením.